Aktualności

Genialny początek!

• autor: mejtjuu1996, 2012-09-16 19:51

Pierwszy mecz w wykonaniu naszych zawodników zakończył się wynikiem 3:0.

MIMO WCZORAJSZEJ PORAŻKI SENIORÓW W BRODNICY 1:0 Z MIEJSCOWĄ SPARTĄ, JUNIORZY STARSI BYLI DZIŚ W STANIE ŚWIETNIE ROZPOCZĄĆ SEZON 2012/2013. FLISACY PODESZLI DO TEGO SPOTKANIA BARDZO ZMOTYWOWANI, OD POCZĄTKU AGRESYWNIE ZAATAKOWALI RYWALA JAKIM BYŁA UNIA WĄBRZEŹNO. W PIERWSZEJ POŁOWIE SYTUACJI PODBRAMKOWYCH NIE BYŁO ZBYT WIELE, A ZAGROŻENIE POD BRAMKĄ UNII BYŁO GŁÓWNIE PO STAŁYCH FRAGMENTACH GRY. NAJLEPSZĄ SYTUACJĄ DO ZDOBYCIA BRAMKI NASI ZAWODNICY MIELI PO STRZALE MACIEJA WOJN

ARA Z RZUTU WOLNEGO JEDNAK NA DRODZE DO BRAMKI STANĘŁA POPRZECZKA. W DRUGIEJ POŁOWIE BARDZO SZYBKO WYNIK OTWORZYŁ PO BŁĘDZIE OBRONY MARCIN BUCZKOWSKI PEWNIE WYKORZYSTUJĄC SYTUACJE SAM NA SAM. CHWILĘ PÓŹNIEJ WYNIK PODNIÓSŁ STRZAŁEM "Z FAŁSZU" EMIL BYBLEWSKI. NIEZWYKLE MOCNYM PUNKTEM MIEJSCOWYCH OKAZAŁ SIĘ NOWY OBROŃCA MAREK PIETRZYKOWSKI KTÓRY NIE POZAWALAŁ GOŚCIOM NA STWARZANIE GROŹNYCH SYTUACJI. WYNIK SPOTKANIA USTALIŁ MACIEJ WOJNAR STRZAŁEM ZZA POLA KARNEGO PRZY EWIDENTNYM BŁĘDZIE BRAMKARZA PRZYJEZDNYCH. POZOSTAJE CIESZYĆ SIĘ Z DOBREGO OTWARCIA SEZONU I DALEJ PRACOWAĆ NAD LEPSZĄ GRĄ W KOLEJNYCH SPOTKANIACH. PRZYPOMNIJMY, ŻE NASZYCH ZAWODNIKÓW CZEKA ZA TYDZIEŃ MECZ W OSTASZEWIE DO KTÓREGO JEDZIEMY W ROLI FAWORYTA.

FLISAK ZŁOTORIA 3:0 UNIA W
ĄBRZEŹNO (0:0)